NarrowOrangeLeft1
LineBWUndreTitle
   

شرکت انتقال داده های آسیاتک با در نظر گرفتن نیازهای متنوع کاربران بسته های فروش گوناگونی را از نظر مدت زمان استفاده و حجم دانلود در نظر گرفته است تا پاسخگوی کاربردهای مختلف خانگی، اداری و سازمانی باشد.

ما کمترین هزینه را در بین شرکتهای خدمات دهنده ADSL برای حجم دانلود دریافت میکنیم .

 

 

NarrowOrangeLeft1
LineBWUndreTitle
   

سرویس ADSL آسیاتک در حال حاضر در ده مرکز مخابراتی استان قم فعال و آماده ارائه خدمات به متقاضیان گرامی است.

این شرکت برآن است تا در آینده ای نزدیک تمامی مراکز مخابراتی استان قم را تحت پوشش قراردهد.

 

NarrowOrangeLeft1
LineBWUndreTitle
   

کاربران محترم سرویس اینترنت پرسرعت آسیاتک می توانند علاوه بر مشاهده آمار کلی مربوط به حساب کابری خود، ریز مصرف روزانه خود را نیز مشاهده و بررسی نمایند. 

آموزش نحوه استفاده از سایت مشاهده ریز مصرف.

 

ورود به سامانه مشاهده ریز مصرف

Detail

 

NarrowOrangeLeft1
LineBWUndreTitle
   

برای اولین بار در بین شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت، شرکت آسیاتک این امکان را فراهم نموده است تا کاربران به صورت آنلاین نسبت به تمدید اشتراک خود از طریق درگاه بانک سامان و پارسیان اقدام نمایند.(کلیه کارتهای عضو شتاب در این سامانه قابل استفاده هستند.)

لطفا قبل از استفاده از سرویس شارژ آنلاین به نکات زیر توجه فرمایید

نکته 1) کاربران بایستی در استفاده از این گزینه دقت نمایند، چراکه امکان برگشت سرویس فعال شده از این طریق، بهیچوجه وجود ندارد.

نکته 2) در صورتیکه مدت زمانی از سرویس قبلی شما گذشته است و شما پس از چند روز اقدام به شارژ سرویس خود مینمایید، این فاصله زمانی از سرویس جدید شما کسر خواهد شد. خواهشمند است کاربرانی که مدت زمان زیادی اقدام به شارژ سرویس خود ننموده اند با شرکت صباراهبردآسیا تماس حاصل فرمایند و از شارژ آنلاین استفاده ننمایند.

نکته 3) در صورتیکه که مدت زمان شارژ فعلی شما هنوز به پایان نرسیده است اما شما تمایل دارید که سرویس جدیدی را خریداری نمایید، سیستم، سرویس جدید شما را پس از پایان زمان سرویس قبلی، به صورت اتوماتیک فعال می نماید. چنانچه مایل هستید از سرویس جدید خود، هم اکنون استفاده نمایید حتما از گزینه بروزرسانی استفاده نمایید.

نکته 4) مسوولیت شارژ سرویس با سرعت بیش از 128 کیلوبیت به صورت آنلاین، بدون هماهنگی با شرکت صبا راهبرد آسیا و ارائه مدارک لازم به عهده مشترک بوده و شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به تضمین سرعت و مشکلات قانونی پیش آمده نخواهد داشت.

ورود به سامانه شارژ آنلاین

Online

 

( 3 امتیازها ) 

 


تماس با ما

  •  شماره تماس 5 رقمی: 37173
  • تلفکس: 37732225
  • EMail: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
  • website: QomADSL.com
  • آدرس: قم-خیابان صفاییه-مجتمع تجاری زمرد-طبقه 1 - واحد یک و پنج
  • اولین نمایندگی رسمی آسیاتک در استان قم کد 21691
  • Socialfacebook googleplus اینستاگرام telegram