شارژ آنلاین

 

لطفا دقت کنید که این روش فقط برای مشترکین آسیاتک در استان قم میباشد و مشترکین گرامی در دیگر استانها بایستی از روشهای دیگری که در ادامه آمده است استفاده کنند.

ابتدا سرویس مود نظر خود را انتخاب نموده و پس از محاسبه قیمت مبلغ به دست آمده را از طریق کادر واریز وجه آنلاین پرداخت نمایید:

 

1-سرعت
2-حجم در یک ماه
3-مدت زمان

 

واریز آنلاین وجه
مبلغ به تومان:
سرویس انتخاب شده :
پرداخت بوسیله کلیه کارتها از درگاه شتاب

 

 

برای شارژ سرویس به صورت آنلاین علاوه بر فرم فوق میتوانید به روش زیر عمل کنید:

 

NarrowOrangeLeft1  خرید سرویس از طریق سامانه شارژ سریع آنلاین آسیاتک

برای اولین بار در بین شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت، شرکت آسیاتک این امکان را فراهم نموده است تا کاربران به صورت آنلاین نسبت به تمدید اشتراک خود از طریق درگاه بانک ملت و بانک سامان اقدام نمایند.(کلیه کارتهای عضو شتاب در این سامانه قابل استفاده هستند.) برای ورود به سامانه شارژ سریع آنلاین از لینک زیر استفاده کنید:

ورود به سامانه شارژ سریع آنلاین

برای مشاهده آموزش گام به گام نحوه استفاده از شارژ آنلاین از لینک زیر استفاده کنید:

آموزش گام به گام شارژ آنلاین

در این روش وجوه پرداختی مستقیما به حساب مرکزی آسیاتک پرداخت شده و مشکلات احتمالی بوجود آمده، از طریق نمایندگی مرکزی قم و توسط دفتر اصلی آسیاتک در تهران قابل حل و پیگیری است.

در این روش کلیه عملیات فعال سازی، توسط خود مشترک و از طریق سایت انجام میشود و مسوولیت هرگونه اشتباه با خود مشترک است.

لطفا قبل از استفاده از سرویس شارژ سریع آنلاین به نکات زیر توجه فرمایید:

نکته 1) کاربران بایستی در استفاده از این گزینه دقت نمایند، چراکه امکان برگشت سرویس فعال شده از این طریق، بهیچوجه وجود ندارد.

نکته 2) در صورتیکه مدت زمانی از سرویس قبلی شما گذشته است و شما پس از چند روز اقدام به شارژ سرویس خود مینمایید، این فاصله زمانی از سرویس جدید شما کسر خواهد شد. خواهشمند است کاربرانی که مدت زمان زیادی اقدام به شارژ سرویس خود ننموده اند با شرکت تماس حاصل فرمایند و از شارژ آنلاین استفاده ننمایند.

نکته 3) در صورتیکه که مدت زمان شارژ فعلی شما هنوز به پایان نرسیده است اما شما تمایل دارید که سرویس جدیدی را خریداری نمایید، سیستم، سرویس جدید شما را پس از پایان زمان سرویس قبلی، به صورت اتوماتیک فعال می نماید. چنانچه مایل هستید از سرویس جدید خود، هم اکنون استفاده نمایید حتما از گزینه بروزرسانی استفاده نمایید.

نکته 4) مسوولیت شارژ سرویس با سرعت بیش از 128 کیلوبیت به صورت آنلاین، بدون هماهنگی با شرکت و ارائه مدارک لازم به عهده مشترک بوده و شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به تضمین سرعت و مشکلات قانونی پیش آمده نخواهد داشت.

( 21 امتیازها ) 


تماس با ما

  •  شماره تماس 5 رقمی: 37173
  • تلفکس: 37732225
  • EMail: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
  • website: QomADSL.com
  • آدرس: قم-خیابان صفاییه-مجتمع تجاری زمرد-طبقه 1 - واحد یک و پنج
  • اولین نمایندگی رسمی آسیاتک در استان قم کد 21691
  • Socialfacebook googleplus اینستاگرام telegram